Завантажити із File-space та Turbobit Особливості завантаженняУвага! Деякі антивірусні програми файл-завантажувач (з розширенням exe) вважають за "вірус" і блокують його завантаження

Крок 1. Після натискання на кнопку "Завантажити" у новій вкладці відкриється сайт File-space.org на якому розміщено бажаний файл. Вам пропонують 2 варіанти завантаження. Вибираємо "Скачать медленно" - цей варіант є безкоштовним.

Крок 2. Потрібно зачекати 30 секунд.

Крок 3. Через 30 секунд на екрані будуть відображені 2 посилання "СКАЧАТЬ ФАЙЛ БЕСПЛАТНО" і "СКАЧАТЬ ФАЙЛ БЕСПЛАТНО (зеркало)".

Крок 3-1. При натисканні на посилання "СКАЧАТЬ ФАЙЛ БЕСПЛАТНО" буде завантажений спеціальний файл-завантажувач (має розширення *.exe). Відкрийте завантажений файл - з'явиться наступне вікно.

У нижній частині відкритого вікна необхідно "вимкнути галочки" (Установить браузер Амиго и сделать его основным, Установить стартовую страницу и поиск @mail.ru) і натиснути "Открыть" (файл завантажиться на комп'ютер і відкриється) або "Сохранить" відкриється вікно з вибором місця збереження. Після підтвердження вибору розпочнеться завантаження.

По завершенню з'явиться наступне вікно.

Якщо натиснути на кнопку "Открыть" - файл відразу відкриється, а якщо натиснути "Открыть папку" відкриється папка з бажаним файлом.

Крок 3-2.  Після натискання на "СКАЧАТЬ ФАЙЛ БЕСПЛАТНО (зеркало)" завантажиться файл-завантажувач, що має інший вигляд.

Вибираємо пункт "Расширенные настройки" і "вимикаємо" останню і передостанню "галочки". Після чого натискаємо "Распаковать". Файл буде збережено на комп'ютері.

© 2013-2018. Сайт учителя інформатики Макарця В.І. All Rights Reserved. informatic.sumy.ua